Benidorm – hiszpański Nowy York

Nowy York to najbardziej znane miasto w USA. Właśnie tam swoją akcje mają tysiące filmów. Marzeniem milionów osób na całym świecie jest to, aby obejrzeć na żywo Nowy York. Niestety nie każdemu będzie to dane. Dużą przeszkodą jest oczywiście odległość i wynikające z tego wysokie ceny biletów lotniczych. Na szczęście również w Europie mamy miasta na miarę Nowego Yorku. Jednym z nich jest hiszpańskie miasto Benidorm. To jedna z popularniejszych lokalizacji w Hiszpanii, której znakiem rozpoznawczym są wysokie biurowce i hotele.

Co można robić w Benidorm

Jeśli dodamy do siebie słoneczny klimat Hiszpanii oraz wielkie miasto, nie trzeba się martwić o to, czy będziemy wiedzieć jak zagospodarować wolny czas. W Benidorm nie brakuje okazji do wypoczynku i spędzania czasu na wiele ciekawych sposobów. Mamy tu oczywiście przepiękne piaszczyste plaże, łagodnie schodzące do czystego morza. Woda w nim jest bardzo ciepła, co oczywiście sprzyja licznym kąpielom. Wzdłuż plaż prowadzą wygodne promenady, chodniki i alejki, przy których działają liczne restauracje i bary. Można w nich bardzo wygodnie i przyjemnie spędzić czas, delektując się lokalnym jedzeniem. Podążając w głąb miasta Benidorm, również czekają na nas kolejne atrakcje. Jakie? To przede wszystkim bardzo duża liczba klubów rozrywkowych i dyskotek. Są to lokale zapewniające doskonałą i przede wszystkim bezpieczną zabawę dla wszystkich grup wiekowych.

Czy Benidorm jest drogim miastem?

Kiedy poruszany jest temat finansów, zawsze wywołuje on liczne kontrowersje. Czy słusznie? Niewątpliwie Hiszpania nie jest zaliczana do najtańszych miast w Europie. Benidorm jest natomiast w czołówce droższych. Mając jednak do wyboru zwiedzanie Benidorm i Nowego Yorku, to pierwsze miejsce jest zdecydowanie bardziej przystępne cenowo i szybciej osiągalne. Dlatego warto przeanalizować możliwość inwestycji w nieruchomości w Benidorm. Pamiętajmy bowiem o tym, że do Benidorm możemy dotrzeć na kilka sposobów, w tym również własnym samochodem. Transport do Nowego Yorku to wyłącznie droga powietrzna z dość kosztownymi biletami lotniczymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 13 =